![Έβαλαν AC/DC αντί για τον εθνικό ύμνο στο Περιστέρι](https://roxx.gr/wp-content/uploads/2024/03/Untitled.png)
Music
Έβαλαν AC/DC αντί για τον εθνικό ύμνο στο Περιστέρι
Μετά από απόφαση που πήραν οι ομάδες του Ελληνικού πρωταθλήματος Μπάσκετ και με τη σύμφωνη γνώμη του ΕΣΑΚΕ, από σήμερα πριν από κάθε παιχνίδι γίνεται πλέον η ανάκρουση του εθνικού ύμνου.
Στο Περιστέρι όμως τα πράγματα εξελίχθηκαν λίγο διαφορετικά, αφού ενώ οι παίκτες της ομάδας μαζί με αυτούς του Κολοσσού Ρόδου, ετοιμάστηκαν από τα ηχεία άρχισε να παίζει το Thunderstruck των AC/DC. Ήταν για λίγο βέβαια, αλλά δεν πειράζει, το μήνυμα του το πέρασε ο DJ. Δείτε στο βίντεο το στιγμιότυπο.
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Με Ozzy, Geezer Butler και Paranoid οι νέες φανέλες της Aston Villa
Οι Tesseract έρχονται στην Ελλάδα τον Ιανουάριο για δύο εμφανίσεις
Ακολουθήστε το Roxx στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι νέα για μουσική, σειρές και ταινίες. Ακολουθήστε μας στο spotify για νέα μουσική κάθε εβδομάδα. Στο instagram μας βρίσκετε εδώ.